O firmie EDAC

EDAC jest kanadyjską firmą produkującą wysokiej jakości złącza elektroniczne oraz inne elementy łączeniowe. Zakres produkcji obejmuje wszelkiego rodzaju złącza, m.in. krawędziowe, do stojaków i paneli, D-Sub, USB, HDMI, modularne RJ, rzędowe i złącza listwowe. Wiele z nich występuje również w wersji wodoszczelnej. EDAC specjalizuje się również w dostarczaniu złączy niestandardowych na zamówienie klienta, począwszy od niewielkich zmian produktowych, aż do pełnych rozwiązań niestandardowych.

Siedziba główna firmy znajduje się w Markham, Ontario w Kanadzie, natomiast zakłady produkcyjne znajdują się w Chinach. Firma posiada centra logistyczne w Kanadzie, USA, Wielkiej Brytani, Tajwanie i Hong Kongu, a centra projektowe i obsługi klienta są rozsiane po całym świecie. EDAC zapewnia pełną obsługę swoich produktów w wielu krajach na całym świecie. Posiada światową sieć obsługi inżynierskiej oraz sieć reprezentantów i dystrybutorów a także kilkadziesiąt biur sprzedaży w Ameryce Północnej, Azji i Europie.

W roku 2010 europejski oddział EDAC’a, firma EDAC Europe przejęła znanego producenta złączy, firmę MH Connectors i wprowadziła do swojej oferty jej produkty, w tym złącza modularne RJ, D-Sub oraz obudowy do tych złączy.

Firma EDAC posiada certyfikat jakościowy ISO 9001.

→ Czytaj więcej

Produkty firmy Edac: